




Шкіряний картхолдер, чохол для платіжних карток із захистом RFID Dugros коричневий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний картхолдер, чохол для платіжних карток із захистом RFID Dugros коричневий
Опис моделі:
Виготовлений із м’якої натуральної шкіри.
Картхолдер має захист RFID від несанкціонованого зчитування платіжних карток.
Двадцять прозорих кишеньок для платіжних або дисконтних карток.
Дві додаткові кишеньки на внутрішніх сторонах обкладинки.
Картхолдер закривається клапаном на механічній кнопці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра, поліестер, поліпропілен.
Розміри, см (ШхВхГ): 7х10х1,5 см.
Вага: 55 г.
Колір: коричневий.
Виробник: Dugros. Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість карт, що вміщаються | 20 шт. |
| Кількість для прозорих відділень | 22 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 250 ₴


