




Шкіряний картхолдер, чохол для платіжних карток із захистом RFID Dugros, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний картхолдер, чохол для платіжних карток із захистом RFID Dugros, чорний
Опис моделі:
Виготовлений із м’якої натуральної шкіри.
Картхолдер має захист RFID від несанкціонованого зчитування платіжних карток.
Двадцять прозорих кишеньок для платіжних або дисконтних карток.
Дві додаткові кишеньки на внутрішніх сторонах обкладинки.
Картхолдер закривається клапаном на механічній кнопці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра, поліестер, поліпропілен.
Розміри, см (ШхВхГ): 7х10х1,5 см.
Вага: 55 г.
Колір: чорний.
Виробник: Dugros. Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 100 мм |
| Застежка | Кнопки |
| Кількість вміщуваних карт | 20 шт |
| Кількість для прозорих відділень | 22 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Підлога | Унісекс |
| Тип | Візитниця для своїх карток |
| Товщина | 10 см |
- Ціна: 250 ₴



