




Ключниця, чохол для ключів із натуральної шкіри Luxury Key Case, чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключниця, чохол для ключів із натуральної шкіри Luxury Key Case, чорна
Виріб виготовлено з м’якої натуральної шкіри.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині з обох боків розташовані гумки для фіксації ключів або дрібних предметів.
Ланцюжок із кільцем для фіксації ключів усередині ключниці.
Карабін зовні ключниці.
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри (ШхВхГ, см): 6,5х9х2 см.
Вага: 55 г.
Бренд: Luxury Key Case, Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.055 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 6.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Для ключів |
| Розмір | Середні |
- Ціна: 199 ₴

