




Картхолдер, чохол для платіжних карток, візиток з еко шкіри Trendz рожевий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий картхолдер, чохол для платіжних карток та візиток Trendz рожевий під крокодила 11,5х6,5х1 см
Опис моделі:
Виготовлений зі штучної шкіри.
Закривається клапаном на механічній кнопці.
Два основних відділення.
Підкладка виготовлена з поліестеру.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра (80% поліуретан, 20% поліестер).
Розміри, см (ШхВхГ): 11,5х6,5х1.
Вага: 30 г.
Колір: рожевий.
Виробник: Trendz. Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 115 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 195 ₴

