




Міський рюкзак 17 л ASCE Roll Top, синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак 17L ASCE Roll Top синій
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцної синтетичної тканини з прогумованим покриттям всередині.
Містке основне відділення з внутрішньою кишенею.
Рюкзак закривається скручуванням клапана, фіксується на липучках і ремінці з фастексом.
Вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака. .
Зручна м'яка спинка з сітчастою поверхнею.
Регульовані плечові, нагрудні ремені.
Компресійні ремені на бічних поверхнях рюкзака.
Ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: Ш x В x Г: 26 x 46 (62) x 14 см.
Об'єм: близько 17 л.
Вага: 430 г.
Колір: синій.
Виробник: ASCE.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 430 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 1 095 ₴






