




Легкий міський рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий міський рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів чорний
Опис товару:
Регульовані ремені рюкзака.
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак має одне основне відділення. Всередині розташований відсік для ноутбука.
На лицьовій стороні рюкзака розташовано дві кишені на блискавці.
USB-роз'єм для зарядки телефону за допомогою павербанка (на бічній поверхні рюкзака).
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 40 x 28 x 12 см.
Об'єм: 13 л.
Вага: 345 г.
Колір: чорний.
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 345 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 3 л |
| Особливості | USB-роз'єм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 595 ₴





