




Дитяча сумка для дівчинки з екошкіри C&A Mickey Mouse чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька дитяча сумка для дівчинки з екошкіри C&A Mickey Mouse чорний
Опис:
Оригінальний неповторний дизайн сумки.
Одне відділення, закривається на блискавку.
Підкладка виконана з щільної синтетичної тканини.
Незнімний регульований наплічний ремінь.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Розмір см (ШхВхГ): 17х17х7.
Вага: 265 г.
Виробник: C&A.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | C&A |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 265 г |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Унісекс |
- Ціна: 695 ₴






