




Вельветова поясна сумка, бананка, набедрена сумка LS чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вельветова сумка на пояс, бананка, набедрена сумка LS чорна
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь з нейлонової стропи з металевим тросом всередині, що виключає можливість перерізання.
Два основних відділення на блискавці з підкладкою з поліестеру.
Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця.
Зворотний бік сумки має дихаюче сітчасте покриття.
Характеристики:
Виробник: Live in Style.
Розміри: 22х12х6 см.
Вага: 130 г.
Матеріал: поліестер
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 130 г |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 22 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 395 ₴






