




Дитячий плюшевий рюкзак Тедді, MyTeddy Backpack персиковий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пухнастий рюкзак My Fluffy Backpack персиковий леопард
Опис товару:
Основне відділення з додатковою внутрішньою кишенею на блискавці.
М'які регульовані по довжині лямки.
Адресатна бирка всередині рюкзака.
Накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Ручка для перенесення у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 32 х 24 х 10 см (В х Ш х Г).
Об'єм: 8 л.
Вага: 225 г.
Колір: персиковий.
Виробник: Dugros.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 225 г |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 8 л |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Вікова група (1) | Дитяча |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 795 ₴

