




Косметичка для туалетних приналежностей Crane Kulturtasche чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка, органайзер для туалетних приналежностей Crane Kulturtasche чорна
Опис товару:
Косметичка виготовлена з міцного матеріалу - поліестеру, з прогумованим покриттям.
Два основних відділення.
Одне основне просторе відділення на блискавці, всередині якого розташована одна сітчаста кишеня.
Друге відділення меншого розміру, всередині якого розташовані дві сітчасті кишені, шість петель для фіксації туалетних приналежностей.
Підкладка виконана з нейлону.
На бічній поверхні косметички розташована ручка для транспортування.
Характеристики:
Вага: 120 г.
Розміри, см: 24х15х11,5.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Виробник: Crane.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crane |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 0.12 г |
| Висота | 15 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 595 ₴






