




Чоловічий портфель зі еко шкіри Exclusive, Україна коричневий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портфель чоловічий зі штучної шкіри Exclusive 714000 brown, коричневий
Опис товару:
виготовлений з на якісній штучній шкірі.
Зачиняється клапаном на механічному замку-засувці.
Під клапаном розташовані два основних відділення, які розділені кишенею-перегородкою на блискавці.
На передній стінці портфеля під клапаном розташована відкидна кишеня на двох вертикальних блискавках. Всередині дві петлі для ручок, чотири кишеньки для візиток, одна плоска кишенька.
На задній стороні портфеля розташована кишеня на блискавці.
Одна ручка зі штучної шкіри.
На дні портфеля є металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: коричневий.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 39 х 30 х 11 см. .
Вага: 1310 г.
Містяться документи формату А4.
Країна походження торгової марки: Exclusive, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1310 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 1 799 ₴






