




Діловий рюкзак для ноутбука 15 дюймів Live in style чорний, 15L
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діловий рюкзак для ноутбука 15" Live in style чорний
Опис сумки:
Рюкзак пошитий з міцного водовідштовхувального поліестеру, оздоблення виконане з еко шкіри.
Одне основне відділення на блискавці. Всередині розташовані: спеціальне захисне відділення для ноутбука діагоналлю 15«, кишеня для планшета 10» або iPad, дві відкриті кишені, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок.
Додатковий доступ до основного відділення з боку спинки завдяки додатковій блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Ергономічна спинка з м'якими вставками.
Анатомічні плечові лямки.
Зручна ручка для перенесення рюкзака в руці.
Поверхня рюкзака має ущільнення, завдяки чому
Є можливість кріпити рюкзак на висувну ручку валізи.
Характеристики:
Зовнішні розміри: 30 x 42 x 13,5 см.
Об'єм: 15 літрів.
Вага: 690 г.
Матеріал: поліестер, штучна шкіра.
Колір: чорний.
Країна реєстрації торгової марки: Live in style, Австрія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 690 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Для ноутбука |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ пристрою | 15,4" |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кріплення на візок | Да |
| Відділення (1) | Відділення для ручок, Відділення для дрібниць, Відділення для планшета, Відділення для телефона |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуків |
| Товщина | 13 см см |
- Ціна: 1 195 ₴






