




Легка сумка - рюкзак два в одному 15L Live in style бежева з оливковою
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка сумка - рюкзак 2 в 1 Live in style бежева з оливковою
Опис товару:
Виріб виготовлений з міцної синтетичної тканини.
Одне основне відділення на блискавці. Всередині розташований відділ для ноутбука або документів формату А4.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Дві відкриті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Дві ручки для носіння сумки в руках.
Два ремінці з нейлону для носіння на плечах.
Характеристики:
Основний матеріал: поліестер.
Розміри: 40 x 30 x 13 см.
Об'єм: 27 літрів.
Вага: 340 г.
Виробник: Live in style, Австрія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Вага | 350 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 895 ₴






