




Спортивна сумка для тренувань 30L Live in style Sportsbag чорна 44х25х28 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка для тренувань 30L Live in style Sportsbag чорна 44х25х28 см
4061464902169
Опис товару:
Містке основне відділення на блискавці.
Невелика кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Велика кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Відкрита сітчаста кишеня на бічній стороні сумки.
Дно сумки і частина лицьового боку мають прогумоване покриття.
Дві ручки середньої довжини для перенесення.
Знімний ремінь через плече для носіння на плечі.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 44х25х28 см.
Вага: 500 г.
Країна походження торгової марки: Live in style, Австрія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Австрія |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
- Ціна: 895 ₴






