




Жіночий міський рюкзак з вертикальним завантаженням 14L Live in style синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак з вертикальним завантаженням 14L Live in style синій 4061461677367
Опис товару:
Просторий дизайн і безліч кишень для всього.
Містке основне відділення з вертикальним завантаженням закривається на блискавку і фіксується складанням клапана на двох магнітах. Всередині розташований відділ для ноутбука, кишеня для планшета.
Відкидна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Дві бічні кишені.
На тильній стороні ремінець для фіксації на ручку валізи.
М'яка спинка з сітчастими вставками для комфортного носіння.
Зручні регульовані плечові ремені.
Ручка зі штучної шкіри.
При необхідності можна використовувати рюкзак з відкритим клапаном, що збільшує внутрішній простір рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: нейлон 60%, поліестер 40%.
Колір: синій.
Розмір см, (ШхВхГ): 30х40х12.
Об'єм: 14 л.
Вага: 550 г.
Виробник: Live in style, Австрія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 550 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 14 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 895 ₴






