




Легкий міський рюкзак 18L Live in style Nachhaltiger Rucksack сірий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак 18L Live in style Nachhaltiger Rucksack сірий 4061461818982
Опис товару:
Стриманий діловий стиль рюкзака.
Містке основне відділення, яке закривається на блискавку і накривається клапаном на фастексі.
Всередині розташований відділ для документів формату А4.
Вертикальна кишеня на блискавці.
Зручні регульовані плечові ремені.
М'яка спинка з сітчастим покриттям.
Ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Розмір см, (ШхВхГ): 29х42х15.
Об'єм: 18 л.
Вага: 350 г.
Виробник: Live in style, Австрія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 350 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 895 ₴






