




Великий дорожній рюкзак - сумка для подорожей 40L Live in style темно-сірий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий дорожній рюкзак - сумка для подорожей 40L Live in style темно-сірий 4061461267056
Цей рюкзак пропонує достатньо місця для зберігання речей, включаючи спеціальну кишеню для ноутбука. Завдяки відділенням з роздільниками та еластичним компресійним ременям, він стане практичним рішенням для будь-якого мандрівника.
Опис сумки:
Дорожній рюкзак з внутрішньою кишенею для ноутбука на блискавці, підходить як ручна поклажа, надзвичайно гнучкий і легкий (всього 0,9 кг); виготовлений з міцного поліестеру.
Просторе основне відділення з компресійними ременями для фіксації одягу.
Друге відділення поменше на блискавці. Всередині розташований відділ для ноутбука, сітчаста кишеня на блискавці, органайзер (невеликі кишеньки різного розміру).
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
М'які плечові ремені можна легко зняти і прибрати в кишеню на блискавці на спині.
Зручна спинка з м'якими сітчастими вставками.
Нагрудний ремінь-стяжка на фастексі.
Зручно розташована бічна ручка для перенесення в якості сумки.
Характеристики:
Артикул: 4061461267056.
Зовнішні розміри: 54 x 35 x 20 см.
Вага: 0,9 кг.
Матеріал: поліестер.
Колір: темно-сірий.
Виробник: Live in style.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 54 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 890 г |
| Вікова група | Доросла |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кріплення на візок | Да |
| Відділення (1) | Відділення для ручок, Відділення для дрібниць, Кишеня для пляшки, Відділення для планшета, Відділення для телефона |
| Підлога | Чоловічий |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуків |
- Ціна: 1 395 ₴






