




Невелика нагрудна сумка, слінг для смартфона, телефону LS чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика нагрудна сумка, слінг для смартфона, телефону LS чорний 4061459898811
Опис товару:
виріб виготовлений з міцної синтетичної тканини;
сумка для безпечного зберігання телефону, грошей, банківських карток, документів, гаманця, ключів тощо;
ремінець з нейлону з регульованою довжиною;
два відділення на блискавці;
в одному з відділів розміщений відкритий карман;
підкладка виконана з синтетичної тканини.
Характеристики:
Артикул: 4061459898811.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розміри, см: 18 x 10 x 4 см.
Вага: 120 г.
Виробник: Live in Style.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Унісекс |
- Ціна: 295 ₴


