




Пластикова маленька валіза з поліпропілену 45L Reymond чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова маленька валіза з поліпропілену з розширенням 45L Reymond чорна
Опис товару:
Валіза має два відділення.
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °.
Висувна телескопічна алюмінієва ручка.
Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має дві кишені на блискавці.
Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Можливіть збільшення валізи по товщині.
Характеристики:
Матеріал: поліпропілен.
Колір: чорний.
Розмір: 55х36х25(28) см. Висота валізи без коліс: 48 см.
Об'єм: 40 л.
Вага: 2.78 кг.
Виробник: Reymond, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REYMOND VALİZ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2.78 кг |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 45 л |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 1 895 ₴






