
Постільна білизна, бязь GOLD, дитячий комплект, хмари на небі
ДЕТСЬКИЙ комплект (підковдра 110*150, простирадло 110*150, наволочка 1 шт. 50*70, 60*60, 50*50 или 40*60 )
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить сон Вашої дитини комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
Оптова ціна вказана без паковання з блискавкою зі щільного поліетилену для кожного комплекту!!
Фрагмент малюнка на наволочці може відрізнятися від показаного!
Можливе виготовлення нестандартних розмірів і простирадла на гумці.
Внимание! Відтінки кольорів на фото можуть відрізнятися від реальних, залежно від параметрів вашого монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Сірий |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Призначення | Для ліжка |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Довжина підковдри | 150 см |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Ширина простирадла | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші розміри | під замовлення можна 60*60, 50*50 або 40*60 |
| Простінь на гумці | на замовлення, ціна зростає в залежності від розміру матраца |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
- Ціна: 460 ₴

