




Маленька валіза на колесах з АБС-пластику 45L GD Polo темно-рожева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька валіза на колесах з АБС пластику 45L GD Polo рожева 60k001 small dark pink
Опис товару:
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360°.
Висувна телескопічна, алюмінієва ручка.
Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка розділяє внутрішній простір на два основних відділення.
Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей всередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: ABS пластик.
Колір: темно-рожевий.
Розмір: 57х34х25 см. Висота валізи без урахування коліс - 51 см.
Об'єм: 45 л.
Вага: 2450 г.
Виробник: GD Polo, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Висота | 57 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 45 л |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 1 700 ₴




