




Класичний кейс, дипломат з еко шкіри Portfolio чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний дипломат з розширенням з еко шкіри Portfolio чорний D17604
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке закривається кришкою на двох кодових замках.
Всередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Можливість збільшення дипломата по товщині на +2 см.
Кейс оснащений надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейса.
На дні кейса розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х110 (130) мм.
Вага: 2050 г.
Країна виготовлення Portfolio, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2050 г |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 2 950 ₴






