




Ділова папка з екологічної шкіри коричнева Амо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ділова папка для документів з еко шкіри коричнева Амо SSBW01 New brown
Опис товару:
Два відсіки для документів формату А4.
Сегрегатор для фіксації документів або файлів формату А4.
Кріплення на пружині для фіксації документів або блокнота формату А4.
Дві петлі для ручок.
Три кишені для візиток.
Відкрита кишеня для мобільного телефону.
Прозора кишенька для водійських прав або перепустки.
Горизонтальна кишеня на блискавці.
Ручка зі штучної шкіри для носіння в руці.
Екологічна шкіра відмінно імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, викликаних змінами температури і стиранням.
Характеристики:
Артикул: SSBW01 New brown.
Розміри: 35х26,5х5,5 см.
Вага: 705 г.
Містяться документи формату А4.
Колір: коричневий.
Виробник: AMO, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 705 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Папка |
- Ціна: 1 695 ₴

