




Сумка на пояс, бананка Jielshi чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поясна сумка, бананка Jielshi C25 black чорна
Опис товару:
Сумка виготовлена з водовідштовхувального текстилю.
Одне основне відділення, закривається на блискавку.
Всередині відділення знаходиться велика бічна кишеня на блискавці.
На фасаді і зворотному боці сумочки розташовані місткі кишені на блискавці.
Пояс шириною 3,5 см. і регулюється по довжині.
Характеристики:
Матеріал: поліамід.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 25*13*9.
Виробник: Jielshi, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jielshi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 460 ₴


