




Рюкзак однолямковий на одне плече Portfolio чорний на 15л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак однолямковий 15L Portfolio чорний S1645303
Опис виробу:
Об'єм: 15 л.
Оригінальна форма і нетривіальний дизайн.
Завдяки своїй вдалій конструкції рюкзак можна носити як на спині так і на грудях.
Одне основне відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Ергономічна регульована лямка на липучках.
На лямці розташована невелика кишеня - еластична кишеня на липучці.
Спинка рюкзака додатково ущільнена і прошита.
Петля для підвішування рюкзака.
Характеристики:
Вага (кг): 0,325.
Колір: чорний.
Ширина (см): 30. Висота (см): 44. Товщина (см): 11.
Об'єм: 15 літрів.
Матеріал: поліестер.
Виробник: Portfolio, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 325 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 595 ₴



