




Господарська сумка для покупок Wallaby, Україна чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Господарська сумка для покупок Wallaby, Україна чорна 2701.654
Зручна сумка від українського виробника на одне відділення.
Усередині розташована кишеня на блискавці.
Жорстка знімна вставка в області дна.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 D, штучна шкіра.
Розміри: 37х36х13 см.
Вага: 320 г.
Колір: чорний.
Виробник: Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.32 г |
| Висота | 37 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Об`єм | 15 л |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 36 мм |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Призначення (1) | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Господарська сумка |
- Ціна: 299 ₴



