




Набір дерев'яних статуеток ручної роботи Нічого не бачу, не чую, не розповім
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір дерев'яних статуеток, фігурок ручної роботи Нічого не бачу, не чую, не розповім
Опис товару:
Чудовий набір дерев'яних фігурок ручної роботи стане чудовою прикрасою для робочого столу або домашнього інтер'єру.
Купуйте стильний аксесуар не тільки для власного користування, але і як сувенір на подарунок для рідних, друзів та колег.
Оригінальний аксесуар поєднує в собі почуття стилю і краси.
Характеристики:
Колір: бежевий.
Матеріал: липа дерево.
Розміри однієї фігурки: 8х3х3 см.
На нижній стороні статуетки вирізано логотип майстра.
Виробник: Україна.
Майстер: Невмержицький А.М.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 1 595 ₴






