




Термосумка на колесах 40L Topmove сіра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка на колесах 40L Topmove сіра IAN445814
Опис товару:
Практичний компаньйон для покупок із великим термоізольованим основним відділенням.
Зберігає свіжість покупок до 4 години без акумулятора холоду.
Переднє відділення на блискавці.
Еластичний шнурок на кришці сумки для фіксації додаткових предметів.
Подвійні колеса із плавним ходом.
Зручна телескопічна ручка.
Посилені бічні ручки.
Дно зі стабілізуючими ніжками.
Відкидна жорстка вставка на дно всередині сумки.
Висота телескопічної ручки близько 100 см.
Можна скласти для економії місця – ідеально підходить для того, щоб брати із собою.
Характеристики:
Місткість: близько 40 л.
Максимальна вага наповнення: 14 кг.
Розміри сумки, см: 37 х 45,5 х 36 см (Ш х В х Г).
Вага: близько 2,1 кг.
Матеріал сумки: поліестер, .
Виробник: Topmove, Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 45.5 см |
| Глибина | 36 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 37 см |
- Ціна: 1 695 ₴





