




Велика пластикова валіза на колесах 115L GD Polo графітова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика пластикова валіза на чотирьох колесах 115L GD Polo, Туреччина графітова
Опис товару:
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °.
Висувна телескопічна алюмінієва ручка.
Дві ручки у верхній та бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення.
Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: пластик ABS.
Колір: графітовий.
Розмір: 76х48х32 см. Висота валізи без урахування коліс – 70 см.
Об'єм: 115 л.
Вага: 3950 р.
Виробник: GD Polo, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 3.95 кг |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 115 л |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
- Ціна: 2 900 ₴



