



Сумка на пояс, бананка Reebok Waist Bag чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поясна сумка, бананка Reebok Waist Bag чорна SH36581
Опис товару:
Компактний та сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь на фастексах.
Дві кишені на блискавці.
Характеристики:
Виробник: Reebok, Індонезія.
Висота: 10 см
Ширина: 23 см
Глибина: 6 див.
Вага: 110 г.
Об'єм: 1,44 л.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вага | 110 г |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 23 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 650 ₴

