




Жіноча текстильна сумка Jielshi рожева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча текстильна сумка Jielshi рожева LAN1916 pink
Опис товару:
Жіноча сумка крос боді.
Виготовлена з водовідштовхувального текстилю.
Одне відділення, закривається на блискавку.
Всередині є бічна кишеня на блискавці та відкрита подвійна кишеня.
На фасаді і на зворотному боці знаходяться місткі кишені на блискавці.
Плечовий ремінь завширшки 3 см. і регулюється по довжині.
Характеристики:
Матеріал: поліамід.
Розміри, см: 26*21*9.
Колір: рожевий.
Виробник: Jielshi.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Нейлон |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Jielshi |
| Пол1 | Жіночий |
| Тип | Сумка міська |
- Ціна: 495 ₴


