




Сумка для ноутбука до 16 дюймів Sumdex зелена
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука до 16 дюймів Sumdex зелений
Якщо Ви шукаєте стильну та зручну сумку для ноутбука, то ця модель обов'язково порадує своїх власників якістю виконання та продуманим дизайном.
Опис товару:
Всередині відсік для ноутбука до 16 дюймів та відділення органайзера.
Дві передні кишені на блискавках.
М'який регульований знімний плечовий ремінь.
Міцна ручка для перенесення сумки у руці.
Характеристики:
Зовнішні розміри (ШхВхТ): 406х305х95 мм.
Матеріал: поліестер.
Колір: зелений.
Виробник: Sumdex.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 406 мм |
- Ціна: 1 134 ₴

