


Жіночий кросбоді Confident чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий кросбоді Confident чорний SWT-9802-1LA
Опис товару:
Сумка невеликих розмірів дозволяє взяти з собою всі необхідні дрібні речі і звільнити руки.
Має один основний відділ на блискавці. З лицьового зовнішнього боку також три горизонтальні кишені на змійці.
З тильного боку є кишеня, яка закривається на блискавку.
Модель оснащена довгим текстильним ременем, що не знімається, який регулюється по довжині, при необхідності.
Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
Матеріал: текстиль
Розміри, див: 31 x 15 x 24
Виробник: Confident
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 099 ₴

