

Жіночий кросбоді Confident чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий кросбоді Confident чорний SWT1-3551A
Опис товару:
Зручна функціонально за рахунок великої кількості кишень.
Має одне основне відділення на блискавці, всередині якого багато кишень.
Також з лицьового боку є два відділи на змійці.
Обидві торцеві сторони з кишенями на блискавці.
Дана модель оснащена незнімним, довгим, ременем на плечі, який, при необхідності, регулюється по довжині.
Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
Матеріал: текстиль
Розміри, див: 28 x 11 x 20
Виробник: Confident
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 799 ₴

