

Шкіряне чоловіче портмоне Tiding Bag чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряне чоловіче портмоне Tiding Bag чорне SM39-8068BRA
Опис товару:
Портмоне має два відділення для грошей.
Кілька відсіків для банківських карт.
Горизонтальна кишеня на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри, см: 9,5 x 12,5 x 1.
Виробник: Tiding Bag.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 669 ₴

