



Чоловіча сумка-слінг Confident чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка нагрудна, слінг Confident SATN01-T-X2032A чорний
Надійна сумка з основним відділенням, яка здатна помістити все необхідне. Ця сумка ідеальна для подорожей і відряджень. Тому таке вироби стане вдалим вибором для чоловіків, які віддають перевагу простої естетики. Якісний аксесуар виконаний в мінімалістичному стилі, нічого зайвого і дратівливого очей.
Опис:
Тип: сумка-слінг.
Має одне велике основне відділення з круговим закриттям на змійку, всередині якого є кишеня відкритого типу.
З лицьового зовнішнього боку є ще дві кишені на блискавках, різного розміру, для зручного розміщення всіх дрібних речей.
Наплічний текстильний ремінь, регулюється по довжині, перестібається на зручну сторону за допомогою карабіну.
Є коротка ручка.
Особливістю даної моделі є наявність USB роз'єму для комфортного заряду телефону.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри: 29 x 18 x 13 см.
Виробник: Confident.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 849 ₴

