
Постільна білизна, бязь GOLD, дитячий комплект, футбольні м'ячі (футбол)
ДЕТСЬКИЙ комплект (підковдра 110*150, простирадло 110*150, наволочка 1 шт. 50*70 або 60*60)
Тканина Б'ЯЗЬ "GOLD" виробництва Пакистану, щільність 130 г/м2. Б'ЯЗЬ — найпоширеніша тканина для постільної білизни. Міцна, довговічна, м'яка, приємна до тіла, не линяє, на довгі роки зберігає яскравість малюнка.
Власне виробництво, пошиття постільної білизни, швидко та якісно!!!
Такий виріб зробить сон Вашої дитини комфортнішим, а як подарунок викличе щиру радість.
Оптова ціна вказана без паковання з блискавкою зі щільного поліетилену для кожного комплекту!!
Фрагмент малюнка на наволочці може відрізнятися від показаного!
Можливе виготовлення нестандартних розмірів і простирадла на гумці.
Внимание! Відтінки кольорів на фото можуть відрізнятися від реальних, залежно від параметрів вашого монітора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Довжина піддеяльника | 150 см |
| Довжина простирадла | 150 см |
| Інші розміри | під замовлення можна 60*60, 50*50 або 40*60 |
| Наволочня | 1 (шт) |
| Призначення | Для ліжка |
| Щільність | 130 нит/см2 |
| Подарункова упаковка | Да |
| Підводяльник | 1 (шт) |
| Простінь на гумці | на замовлення, ціна зростає в залежності від розміру матраца |
| Простиня | 1 (шт) |
| Тема обрамлення, зображення | Спорт |
| Тип | Комплект білизни |
| Упаковка | Щільний і прозорий поліетилен на блискавки |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Ширина піддеяльника | 110 см |
| Ширина простирадла | 110 см |
- Ціна: 460 ₴

