

Жіноча наплічна сумка Confident чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча текстильна сумка на плече Confident SWT1-204A чорна
Опис товару:
Зручна функціонально за рахунок великих кишень.
Має дві основні великі кишені.
Дана модель оснащена незнімним, довгим, ременем на плечі, який, при необхідності, регулюється по довжині.
Підкладка: текстиль.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри, див: 25 x 7 x 26.
Виробник: Confident.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Жіночий |
| Тип | Сумка міська |
- Ціна: 599 ₴

