

Чоловічий портмоне Tiding Bag чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий портмоне Tiding Bag чорний SM39-1023-31A
Опис товару:
Портмоне має два відділення для грошей.
Декілька відсіків для банківських карток.
Аксесуар без застібки.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір чорний.
Розміри, див: 9 x 11 x 1.
Виробник: Tiding Bag.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 399 ₴

