




Чоловіча шкіряна барсетка на три відділення Mykhail Ikhtyar чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча барсетка на три відділи з натуральної шкіри Mykhail Ikhtyar, Україна чорна
Опис товару:
Виріб виконаний із якісної лицьової шкіри Наппа.
Три основні відділення на блискавці.
В одному з відділень розташована кишеня на блискавці.
У другому відділенні розташовано шість кишеньок для візиток або платіжних карток.
Знімний шкіряний ремінь для носіння барсетки на запясті.
*Наппа (лицьова шкіра) - виготовляється з кращої сировини з так званим «натуральним обличчям». Вона піддаються мінімальному шліфування і не піддаються тиснення, що дозволяє зберегти унікальний природний малюнок поверхні, на якій можна розглянути «живу» структуру клітин верхнього шару дерми (мереї).Тому на поверхні шкіри з натуральним «обличчям» можуть проглядатися прожилки, шрами, подряпини, наслідки укусів комах, рідні плями та інші сліди життя тварини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра Наппа.
Колір: чорний.
Фурнітура: графіт.
Розміри сумки (ШхВхГ): 19х9,5х6 см.
Вага: 225 г.
Виробник: Михайло Іхтяр, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Наппа |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Mykhail Ikhtyar |
| Призначення | Для чоловіків |
| Призначення (1) | Для чоловіків |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Тип | Сумка-борсетка |
- Ціна: 1 695 ₴





