




Валіза бізнес класу малого розміру 41L Quiksilver New Horizon
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза бізнес класу малого розміру, кейс пілот 41L Quiksilver New Horizon
Опис товару:
Основне відділення на блискавці. Усередині розташовано два відділи, які закарковуються на блискавці.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні валізи.
Додаткове відділення для документів чи ноутбука.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні валізи.
Верхня ручка для транспортування.
Висувна ручка з кнопкою фіксаторов.
Зручна колісна система завдяки широким колесам на підшипниках. Комресійний ремінь для фіксації вмісту валізи. Тильна сторона валізи має жорстку вставку. Пластикові ніжки на дні валізи.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розмір: 50х33х23 см.
Об'єм: 41 л.
Вага: 2500 р.
Виробник: Quiksilver, М'янма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Країна виробник | М'янма |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2.69 кг |
| Висота | 58 см |
| Глибина | 23 см |
| Об`єм | 42 л |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 4 995 ₴

