



Спортивна сумка 43L Quiksilver Medium Shelter II синя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка з відділом взуття 43L Quiksilver Medium Shelter II синя
Опис товару:
Сумка виконана з міцного поліестеру.
На лицьовій стороні логотип виробника.
Одне основне відділення на блискавці.
На бічній стороні сумки розташований відділ для взуття на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Дві міцні ручки середньої довжини.
Знімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки має ущільнення.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Розмір см(ШхВхГ): 53х27х30.
Об'єм л: 43.
Вага: 570 г.
Виробник Quiksilver.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Країна виробник | М'янма |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 570 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 41 л |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 595 ₴

