




Рюкзак міський 24L Quiksilver Burst II сірий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак 24L Quiksilver Burst II сірий
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного матеріалу.
Три відділення на блискавці.
Усередині першого відділення розташований органайзер (три петлі для ручок, одна відкрита кишеня, одна кишеня на блискавці).
Зручні лямки із м'якими сітчастими вставками.
Прошита спинка рюкзака додатково ущільнена.
Характеристики:
Розміри: 45х30х20 см.
Об'єм: 24 л.
Вага: 545 р.
Матеріал: поліестер.
Виробник: Quiksilver.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quiksilver |
| Вага | 565 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 20 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 24 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 1 695 ₴






