




Спортивний рюкзак 18L Reebok Henry 14 Backpack
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак 18L Reebok Henry 14 Backpack
Опис товару:
Виготовлений із поліестеру, дуже легкого, міцного.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Цей рюкзак має дві м'які та зручні лямки, які можна регулювати.
Спинка рюкзакам має ущільнення для комфортного носіння.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: 100% поліестер.
Колір: блакитний.
Розміри: 40см х 31см х 13см.
Об'єм: 24 л.
Виробник: Reebok, В'єтнам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вага | 445 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 995 ₴





