




Невеликий спортивний рюкзак Reebok Act Core 15L LL Gr Bp M
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак невеликого розміру 15L Reebok Act Core GR BP M SHC1695
Опис товару:
Виготовлений з поліестеру, дуже легкого, міцного та повністю водонепроникного.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Сітчаста кишеня на боці, яка ідеально підходить для дрібних речей та швидкого доступу.
Цей рюкзак має дві м'які та зручні лямки, які можна регулювати.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: 100% перероблений поліестер.
Колір: чорний.
Розміри: 40 см х 25 см х 10 див.
Об'єм: 15 л.
Вага: 200 г.
Виробник: Reebok, Індонезія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 995 ₴


