




Спортивна сумка 23L Reebok Essentials Grip чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка 23L Reebok Essentials Grip чорна SHF6956
Опис товару:
Сумка виконана з міцного поліестеру.
На лицьовій стороні логотип виробника Reebok.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині сумки розташовано три відкриті кишені для дрібниць.
На одній бічній поверхні сумки розташована відкрита кишеня.
Дві міцні ручки середньої довжини.
Незнімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки має ущільнення.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір см(ШхВхГ): 46х25х19,5.
Об'єм л: 23.
Вага: 315 р.
Виробник: Reebok.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 315 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 23 л |
| Ширина | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 295 ₴






