



Жіночий рюкзак з візерунками 21L Paso
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак з візерунками 21L Paso BDD-367
Опис:
Рюкзак виготовлений із міцної зносостійкої тканини.
Лицьову сторону прикрашає яскравий дивовижний принт.
Два відділення на блискавці.
На передній стінці рюкзака розташована містка кишеня на блискавці для різних дрібниць.
Сітчасті кишені на бокових поверхнях рюкзака.
Ергономічні регульовані лямки рюкзака.
Ущільнена сітчаста спинка з м'якими вставками для максимально комфортного носіння.
Універсальне використання - як міське та/або спортивне.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер 600D.
Колір: чорний.
Розміри: 32x44x17 см.
Об'єм: 21 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 17 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 995 ₴

