

Водонепроникна сумка для телефону, цінних речей Webski прозора
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Webski EB124 прозора
Опис товару:
Похід на пляж, озеро або річку - це неминучий контакт з водою та піском. Незважаючи на те, що ми їх любимо, найчастіше вони можуть пошкодити наші смартфони, планшети, гроші або документи.
Сумка виготовлена із міцного пластику. Надійна потрійна система замикання захистить Ваші речі від води, вологи, піску та пилу!
Складіть речі в сумку, застебніть кожну з трьох застібок, згорніть верх сумки і закріпіть її застібкою-липучкою!
Сумка компактна і легка, тому не тільки захистить Ваш телефон або планшет від води, а й стане відмінним доповненням до вашого повсякденного вбрання!
Універсальна система регулювання дозволяє подовжити або вкоротити пояс, а вся сумка легко охопить талію обхватом від 75 до 113 сантиметрів.
Характеристики:
Матеріал: пластик.
Колір: прозорий.
Розміри: 16x22см.
Вага: 80 г.
Виробник: Webski, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 22 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 113 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.5 см |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 399 ₴

