




Сумка чоловіча на пояс Lanpad чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка чоловіча на пояс Lanpad чорна 61043 black
Опис товару:
Два відділення, закриваються на блискавці.
Всередині є велика бічна відкрита кишеня.
На фасаді знаходиться одна кишеня на блискавці.
Регульований ремінь шириною 4 см.
Характеристика:
Матеріал: нейлон.
Розмір (см) 19*11*5
Колір: чорний
Виробник: Lanpad
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 360 ₴


