




Уцінка! Діловий кейс, дипломат із еко шкіри Bulaggi чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка! Діловий кейс, дипломат із еко шкіри Bulaggi чорний
Причина уцінки: невеликий перекіс верхньої кришки дипломата через що вона трохи виступає вгору і вбік.
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке накривається кришкою на двох кодових замках.
Усередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, петлі для ручок.
Кейс оснащений ручкою у верхній частині кейсу.
На дні кейсу розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір чорний.
Колір фурнітури: білий.
Розміри (ШхВхГ): 440х315х100 мм.
Вага: 1970
Країна виготовлення: Bulaggi, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bulaggi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1970 г |
| Висота | 315 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 1 500 ₴



